Pole wymagane!

Kariera

Platforma Izolacji jest liderem w zakresie dystrybucji wełny mineralnej w Polsce. W ramach projektu WhatWool.com uruchomiliśmy nasze oddziały oraz sieć sklepów internetowych w krajach UE, UK oraz na Ukrainie i USA.

W związku z rozwojem naszej firmy na rynki zagraniczne poszukujemy osoby na stanowisko:

Country Manager

Rynek: Austria, Belgia, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Hiszpania, Holandia, Litwa, Łotwa, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Stany Zjednoczone, Szwecja, Ukraina, Węgry, Wielka Brytania, Włochy

Kogo szukamy:

  • osoby z doświadczeniem jako handlowcy lub managerowie pracujący u producentów wełny mineralnej lub ich dystrybutorów i odbiorców
  • osoby posługujące się językiem danego regionu oraz językiem polskim lub angielskim
  • osób ambitnych, skutecznych, odważnych i zaangażowanych, posiadających wysoką kulturę osobistą
  • mile widziane osoby o biznesowym podejściu

Zakres obowiązków:

  • organizacja działu handlowego w danym regionie
  • negocjacje handlowe z producentami wełny mineralnej z danego rynku
  • aktywne działania sprzedaży bezpośredniej ze stałymi odbiorcami
  • wsparcie sprzedaży działu handlowego
  • współpraca z centralą firmy

Rodzaj pracy:

  • zdalnie lub stacjonarnie w danym regionie lub w Polsce
  • nienormowany czas pracy
  • możliwy kontrakt managerski lub umowa o pracę

Co oferujemy:

  • bardzo ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od osiągniętych efektów i wyników finansowych

Z uwagi na rangę oferowanego stanowiska zapraszamy osoby zainteresowane do bezpośredniego kontaktu telefonicznego z CEO firmy – Wojciech Paliga +48 602-24-4090 lub pod adresem mailowym ceo@platformaizolacji.pl

Porównaj 0 / 3