Pole wymagane!
Pole wymagane!

Wełna na strop Paroc UNS 34 10cm, Goleniów


Pan Wojciech z Goleniowa wybrał jeden z najlepszych dostępnych materiałów na rynku. Paroc UNS 34 to jakość sama w sobie. Jest to jedna z nielicznych dostępnych na rynku wełen, która spełnia nawet najbardziej restrykcyjne europejskie wymogi.


Charakterystyka:

Współczynnik przewodzenia ciepła lambda λD wynosi 0,034 W/mK a gęstość tej wełny to 42 kg/m³. Płyty z wełny skalnej przeznaczone do izolacji termicznej, akustycznej i przeciwogniowej obiektów budowlanych. Dostępne grubości w mm: 50, 70, 100, 150

Sprawdź inne grubości


Zastosowanie:

Poddasza
Wełna mineralna do ocieplenia i izolacji w poddaszach użytkowych i nieużytkowych oraz strychów: ponad krokwiami, między krokwiami, pod krokwiami oraz sufitów podwieszanych i ścianek kolankowych (tzw. sucha zabudowa).

Ściany działowe
Wełna mineralna do izolacji i ocieplenia ścian od wewnątrz, konstrukcji ścian działowych, przedścianek, ścianek działowych oraz przedścianek przemysłowych.

Konstrukcje szkieletowe, stropy, podłogi na legarach
Wełna mineralna do ocieplenia i izolacji: podłóg na ruszcie, stropów przemysłowych, stropodachów wentylowanych, podłóg na legarach na konstrukcji drewnianej lub stalowej, sufitów podwieszanych, ścian zewnętrznych i wewnętrznych domów szkieletowych i domów drewnianych.

Porównaj 0 / 3