Pole wymagane!
Pole wymagane!

Wełna na poddasze Climowool KF32 20cm, Bydgoszcz


Pan Tomasz z okolic Bydgoszczy postanowił ocieplić swój dom wełną Climowool KF32, o gęstości 34kg/m3 i lambdzie 0,032W/mK. Jest to wełna szklana, ale jak widzicie, ma dużo ciemniejszy kolor. Bierze się to stąd, że wełna produkowana jest bez formaldehydu, fenolu oraz akrylu.


Charakterystyka

Współczynnik przewodzenia ciepła lambda λD wynosi 0,032 W/mK a gęstość tej wełny to 34 kg/m³. Płyty z wełny skalnej przeznaczone do izolacji termicznej, akustycznej i przeciwogniowej obiektów budowlanych. Dostępne grubości w mm: 100, 150, 200

Sprawdź inne grubości:


Zastosowanie:

Poddasza
Wełna mineralna do ocieplenia i izolacji w poddaszach użytkowych i nieużytkowych oraz strychów: ponad krokwiami, między krokwiami, pod krokwiami oraz sufitów podwieszanych i ścianek kolankowych (tzw. sucha zabudowa).

Ściany działowe
Wełna mineralna do izolacji i ocieplenia ścian od wewnątrz, konstrukcji ścian działowych, przedścianek, ścianek działowych oraz przedścianek przemysłowych.

Konstrukcje szkieletowe, stropy, podłogi na legarach
Wełna mineralna do ocieplenia i izolacji: podłóg na ruszcie, stropów przemysłowych, stropodachów wentylowanych, podłóg na legarach na konstrukcji drewnianej lub stalowej, sufitów podwieszanych, ścian zewnętrznych i wewnętrznych domów szkieletowych i domów drewnianych.

Porównaj 0 / 3