Pole wymagane!
Pole wymagane!

Wełna między krokwie Rockwool TOPROCK SUPER 20cm, Sandomierz


Pani Karolina z Sandomierza ocieplając poddasze, użyła wełny Toprock Super, czyli jedynej dostępnej na rynku wełny skalnej w rolce! Jak widać, było sporo miejsc, gdzie trzeba było dociąć wełnę na wymiar. Na szczęście z wełną Rockwool to nie stanowiło problemu!


Charakterystyka:

Współczynnik przewodzenia ciepła lambda λD wynosi 0,037 W/mK a gęstość tej wełny to 33 kg/m³. Płyty z wełny skalnej przeznaczone do izolacji termicznej, akustycznej i przeciwogniowej obiektów budowlanych. Dostępne grubości w mm: 100, 150, 180, 200

Sprawdź inne grubości


Zastosowanie:

Poddasza
Wełna mineralna do ocieplenia i izolacji w poddaszach użytkowych i nieużytkowych oraz strychów: ponad krokwiami, między krokwiami, pod krokwiami oraz sufitów podwieszanych i ścianek kolankowych (tzw. sucha zabudowa).

Ściany działowe
Wełna mineralna do izolacji i ocieplenia ścian od wewnątrz, konstrukcji ścian działowych, przedścianek, ścianek działowych oraz przedścianek przemysłowych.

Konstrukcje szkieletowe, stropy, podłogi na legarach
Wełna mineralna do ocieplenia i izolacji: podłóg na ruszcie, stropów przemysłowych, stropodachów wentylowanych, podłóg na legarach na konstrukcji drewnianej lub stalowej, sufitów podwieszanych, ścian zewnętrznych i wewnętrznych domów szkieletowych i domów drewnianych.

Porównaj 0 / 3