Pole wymagane!
Pole wymagane!

Wełna do fasad wentylowanych Coverock-V, West Wimbledon, Londyn, Anglia


Zdjęcia z realizacji dużego projektu w samym sercu Anglii. Nasza brytyjska ekipa dostała zlecenie na dostawę wełny kamiennej do remontowanego kompleksu mieszkalnego. Wybrano wełnę Coverock-V, która idealnie nadaje się na fasady wentylowane, dzięki czarnemu welonowi, który usztywnia płyty i podnosi właściwości hydrofobowe.


Charakterystyka

Współczynnik przewodzenia ciepła lambda λD wynosi 0,035 W/mK a gęstość tej wełny to 60 kg/m³. Płyty z welonem z wełny skalnej przeznaczone do izolacji termicznej, akustycznej i przeciwogniowej obiektów budowlanych. Dostępne grubości w mm: 60, 70, 80, 90, 100, 110, 120, 130, 140, 150, 160, 170, 180, 190, 200, 210, 220, 230, 240, 250.

Link do produktu


Zastosowanie:

Ściany działowe
Wełna mineralna do izolacji i ocieplenia ścian od wewnątrz, konstrukcji ścian działowych, przedścianek, ścianek działowych oraz przedścianek przemysłowych.

Konstrukcje szkieletowe, stropy, podłogi na legarach
Wełna mineralna do ocieplenia i izolacji: podłóg na ruszcie, stropów przemysłowych, stropodachów wentylowanych, podłóg na legarach na konstrukcji drewnianej lub stalowej, sufitów podwieszanych, ścian zewnętrznych i wewnętrznych domów szkieletowych i domów drewnianych.

Elewacje wentylowane
Wełna mineralna do ocieplenia i izolacji ścian zewnętrznych metodą lekką suchą z pokryciem z paneli, ścian zewnętrznych z elewacją z kamienia lub szkła, szkieletowych ścian zewnętrznych i wewnętrznych.

Ściany trójwarstwowe
Wełna mineralna do ocieplenia i izolacji szczelin pomiędzy ścianami murowanymi i prefabrykowanymi w ścianach zewnętrznych i wewnętrznych oraz piwnicach.

Porównaj 0 / 3